Provozuje oficiální distributor Dalan v ČR

Kosmetika z olivového oleje

Viděli jste už někde kosmetiku Dalan? Tato kosmetika pochází až z Turecka, my ji dovážíme exkluzivně pro Vás a najdete ji v e-shopu Xantea.cz. Dalan má již dlouholetou tradici a patří mezi odborníky na výrobu kvalitních mýdel. Dalan d'Olive je řada od této značky, která se zaměřuje na kosmetiku a mýdla s obsahem kvalitního středomořského olivového oleje. V této řadě najdete tuhá mýdla, která díky obsahu olivového oleje jemně pečují o Vaši pokožku a dodávají potřebnou hydrataci. Mýdla jsou tekutá i tuhá, mezi specialitky určitě patří masážní mýdlo proti celulitidě. Kromě mýdel si můžete pořídit také vlasovou kosmetiku, šampony a kondicionér jsou vyrobeny ze středomořského olivového oleje, s vysokým obsahem antioxidantů, vitamínem E a pšeničným proteinem, vyživují vlasovou pokožku, posilují a regenerují poškozené vlasy. Olivový olej se používá i na pleť ve formě krémů, které působí díky svým účinkům a vysoké hydrataci také proti stárnutí pleti a vráskám. Sprchové gely s krémovou pěnou jemně čistí, zanechávají pleť hedvábně jemnou. Vitamin E a obsah antioxidantů s olivovým olejem vyživuje pokožku, zanechává ji hydratovanou až na 24 hodin. Kromě sprchových gelů o Vaši pokožku pečují i tělové oleje, které je dobré používat po koupeli, kdy do pokožky uzavřou potřebnou hydrataci. Od d´Olive můžete také pořídit pěkný dárek pro Vaše známé, kosmetické kazety, které obsahují právě produkty Dalan d´Olive za výhodné ceny.

Kromě kvalitní kosmetiky si můžete nakoupit také přístroje na uklízení. Nebaví Vás vysávání? Pořiďte si robotické vysavače, které uklidí za Vás.

Dalan d'Olive

NOVAK'S International s.r.o
Smetanova 1368
765 02 Otrokovice
Česká republika

Zákazníci z ČR si můžou koupit Dalan d'Olive na Xantea.cz nebo Novaks.cz. Zákazníci zo Slovenska môžu kúpiť Dalan d'Olive na Novaks.sk.
Customers from EU can buy Dalan d'Olive at NovakStore.com.

© 2016 Dalan.cz - Dalan d'Olive kosmetika z přírodního olivového oleje. Tvorba webových stránek Zlín - SEO